Kosmetické Studio Zbraslav - Kosmetika, kosmetické služby
Odměňte se

i dnes!

Univerzální balzám, zázračný kelímek
Univerzální balzám, zázračný kelímek

Obsahuje kokos a vitamín E, zvláční a zklidní rty i suchou pokožku.

press to zoom
Rtěnka Giordani Gold
Rtěnka Giordani Gold

Přepychově krémová, plně krycí rtěnka s matným efektem a výrazně sytými odstíny. Složení se vzácným arganovým olejem je příjemné na rtech celý den.

press to zoom
WellStar BYAS Bionic Face Lifter
WellStar BYAS Bionic Face Lifter

Jemný přísun kosmetických účinných látek, koncentrovaných výživových sér do hlubších vrstev pokožky pomocí iontoforézy je zajištěn pomocí přístoje BYAS Bionic Face Lifter. Aby se účinné látky dostaly do hlubších vrstev pokožky bez injekcí a aby se dostaly i tam, kde probíhá proces stárnutí, Bionic Face Lifter kombinuje tři různé technologie v praktickém, ručním přístroji. Vědci považují iontoforézu za vyspělý, výjimečně účinný a k pokožce velmi jemný proces.

press to zoom
Micellar Lotion
Micellar Lotion

Micelární voda k odličování očí a čištění obličeje. Složení produktu zaručuje optimální ošetření pleti ve fázi čištění. Micelární voda obsahuje micely estrů mastných kyselin, které při styku s kůží na sebe vážou nečistoty a nadměrné množství kožního mazu a úplně je odstraní z jejího povrchu. Micelární voda je mimořádně účinná ale zároveň jemná: nedráždí oči, odstraňuje i voděodolnou řasenku a současně tonizuje a hydratuje pleť. Díky obsahu koloidního stříbra působí také antibakteriálně.

press to zoom

A

Spojte se s námi
  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Google+ Black Round
  • Pinterest Black Round

B

Zavolejte nám
 
+420 777 832 031

C

Objednejte se!