Diagnostika pleti 

 

Jde o určení typu pleti a zjištění požadavků klienta. Následně doporučíme správnou proceduru či správné kosmetické přípravky. Neodborné užívání kosmetických přípravků může často způsobovat i dermatologické problémy. Někdy stav pleti reaguje i na další činitele jako je strava, stres atd. Diagnostikou vám pomůžeme ke správné životosprávě a ke správnému postupu při péči o vaši pokožku.

 

 

Hloubkové čištění pokožky

 

Jde o proces očištění pleti pleťovým mlékem a pleťovým tonikem, následné změkčení pokožky a její vyčištění. Dále pokračujeme v dalších krocích kosmetické péče. Čištění pokožky je velmi důležité v naší každodenní péči o pleť. Pokožku bychom měli čistit dvakrát denně a to ráno a večer. Doporučíme vám vhodné kosmetické prostředky a kosmetické přípravky pro domácí použití.

 

 

Masáž obličeje a dekoltu

 

Ruční masáž obličeje, dekoltu a mikro-masáž očního okolí v délce asi 30 min. Tato masáž navozuje velmi příjemný pocit relaxace a uvolnění.

Aplikace pleťové masky

 

Dle diagnostiky pleti určíme správný druh pleťové masky, který je vhodný nanést na pokožku obličeje a dekoltu (hydratační, regenerační, čistící – podle typu pleti). Tuto masku následně aplikujeme.

 

 

Odstranění vrásek

 

Antiaging prováníme neinvazivní metodou BYAS Bionic Face Lifter. Toto ošetření obsahuje: hloubkové  vyčištění a detoxikaci pokožky přístrojem Bionic Lifter, hloubkové zavedení výživového séra a masáž pokožky přístrojem Bionic Lifter. Výživové sérum obsahuje kolagen, kyselinu hyaluronovou, minerály a další cenné látky  pro pleť. Tato procedura ještě obsahuje ošetření očního okolí a závěrečnou péči. BYAS antiaging systém je velice příjemná a účinná neinvazivní metoda odstranění vrásek a celkového omlazení pokožky a to bez skalpelu! Účinek je vidět okamžitě po ošetření.

 

 

Odstranění vrásek očního okolí

 

Odstranění vrásek z očního okolí a celkové projasnění pokožky očního okolí provádíme přístrojem Eye Move Lifter. Eye Move Lifter s pomocí výživového séra zavádí účinné látky do hlubších vrstev pokožky, odstraňuje vějířkovité vrásky a váčky pod očima. 

 

 

Úprava obočí, barvení obočí a řas

 

Upravujeme obočí, barvíme obočí a řasy, vždy dle přání klienta.

 

 

Depilace nežádoucích chloupků na obličeji

 

Depilujeme nežádoucí chloupky na obličeji, pod nosem, na bradě. Depilaci provádíme voskovými pásky za studena.

 

 

Aplikace sér a fluidů

 

Koncentrované kosmetické přípravky, séra a fluidy aplikujeme  během kosmetického ošetření či během masáže. Vhodný druh séra nebo fluidu určíme podle typu pleti (tyto kosmetické přípravky obsahují peptidy s kyselinou hyaluronovou, kolagen atd.)

 

 

Závěrečná péče

 

Kosmetickou péči, kosmetické ošetření vaši pokožky vždy zakončíme nanesením velmi kvalitních kosmetických produktů na pokožku obličeje, dekoltu a očního okolí: krémy s výtažky z mořských a sladkovodních řas, kolagenové kosmetické přípravky, peptidová séra a fluidy, kvalitní oční krémy.  

 

 

Poradenství

 

Naučíme vás jak každodenně pečovat o pokožku a doporučíme vhodné kosmetické přípravky.

 

 

Prodej kosmetiky

 

Vysoce kvalitní kosmetiku prodáváme jak na dobírku v sekci "kosmetika", tak je připravena k osobnímu odběru v našem Kosmetickém studiu.

 

 

Dárkové balíčky 

 

Vybíráme pro vás to nejlepší z kosmetických produktů a doplňků stravy, navrhneme vám balíček dle vlastního výběru!

 

 

Prodej doplňků stravy

 

Přímo v našem Kosmetickém studiu vám doporučíme či prodáme konkrétní, pro vás vhodné doplňky stravy. Aby vaše pleť byla vždy krásná a svěží a váš organismus zdravý a plný energie.

 

 

Poradenství zdravého životního stylu

 

Klienti se mohou objednat na poradenství, jak zdravěji žít, jak předcházet onemocněním, doporučíme preventivní péči posílení organismu. Konzultace jsou vždy dle potřeb klienta, doporučíme vhodné přípravky k očistě a detoxikaci organismu. Doporučíme vhodnou péči podle vašich potřeb.